Vectra Laguna Yardım..

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan MadeN
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ayrıca bence ne alırsan al tüp taktırma.. Lagunalar tüpe fazla uyum göstermiyor arıza lambalarından kurtulamazsın. Nazik davranıp, düzenli bakımlarını yaptırırsan sende benim gibi Laguna ile asla yolda kalmazsın.. Zaten çok fazla benzin yakan bir araç değil.

ben yıllardır opel kullanırım ama babamda 2.0 140 lık laguna var.allah için vectra dan daha konforlu daha şık çizgilere sahip bir araç.lagunayı şimdi kötülemek olmaz.babamdakinde elektrikli koltuk-koltuk ısıtma-digital klima var.motor performansı ve yakıt süper.kesinlikle mantıklı seçim olur.

RXT de elektrikli koltuk olması çok güzel,jantları güzel,içi Vectradan daha güzel kapılar İnsignia daki gibi ön konsolla birleşiyo ayrıca havalandırma kanallarını kapılara koymuşlar ayrı bi hava katmış,dışarıdan duruşu güzel ama bundan 1 ay önce falan 2001 CDX almış evin bulunduğu siteden arkadaş Xenon-Sunroof-deri kotuk falan araç full rengide çok güzeldi,araba hasta etti beni.bu arada genelde renaultu sevmem bu msjımı görenler demesinler nolmuş bu adama diye :D sadece bu kasa lagunayı bide safrane ı beğeniyorum ama herşeye rağmen oyum vectradan yana malzeme kalitesi,dayanıklılık kendine has çizgileri ve en önemlisi bir opel oluşu tercih sebebim tabi böyle bir GT yi olayın içine sokarsak laguna yalan olur söyleyim
http://www.sahibinden.com/emre_otomotiv-86WQQaXQQ10209545WQQpXQQdisplayitem
bu arada böyle bişey düşünür müsün kanka ve en önemlisi ne yaparsan yap sunroof lu bi araba almaya bak bence ;)

bence opel
opeli opel yapanda vectra:)

laguna 2.0rxt vectra cd den daha güzel bi arac benim tek hosuma gitmyen bagaj kısmı liftback mi diyolar ne

sonuca makam aracı
reno parcası opelden hertürlü ucuz
ful + full bi arac

ihtiyactan doalyı bi arkdasım eylül aylarında sattı hala görünce içi gider nası sattık diye:(

ikisinide kullanmadım ama kesin kararım olmamakla birlikte laguna derim kanka vectraya göre daha oturaklı duruyor ayrıca laguna daha donanımlı gibi geldi bana...

burak çok teşekkürler güzel yorumlar

artı yorum yapan bütün arkadaşlara çok teşekkürler.

laguna'ya fena halde ısındım. fakat lpg işi kafamı karıştırdı ben yılda 25-30.000 km yol yapıyorum çoğu ş.içi lpg şart bana ya..

Geri