Vectra Laguna Yardım..

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan MadeN
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
arabanın hasından almıssın hayırlı olsun kazasız belasız kullanırsın insallah

vectra b var bende ama gönlümde hep laguna da idi ama pazara gittim ve de son kararım opel dedim iyi de yapmışım uzun yolda varmı banden az yakan ha?

Lagunanin rakibi astradir.vectra ile kiyaslamak saçma olur.zaten fransizlar çok iyi araba yapamiyorlar uzun yolda renaultlar çok fazla yoruyor.direksiyonlari adeta bir silindirin direksiyonu gibi.opelden inip renaulta binmek biraz saçma olur.fordlarda uzun yol arabasi değil uzun yolda baya yoruyor bu araçlar.benim tercihim opelden yana para sorun olmazsa audi derim.volkswagene yanaşmayin en sorunlu arabalar bu markada insanin belini büküyor servis konusunda
alinacak arabalar
1*mercedes
2*bmv
3*opel

yerlide ise
1*hyundai
2*fiat

opel vectra 98 modele bir arkadaş 13000tl yazmiş o fiyata vectra olmaz hemde 98 model eğer varsa şüpheleri üzerine çeker gerçek piyasasi 15500-17000tl arasi bu paranin altindaki vectra alinmaz.a kasa vectralari 11000-13500tl ye veriyorlar 2000cc leri eğer 13000 civarinda 98 model vectra var ise çok sorunu vardir.servis bakimlari ihmal edilmiş.hatta silindir kapak contasini yakmiş olabilir.bunu anlamanin tek yolu var motoru rolantide çaliştirin haraletin 92 dereceye gelmesini bekleyin motor yerinde ip gibi duruyorsa sorun yok eğer motor geziye çikip gidecek gibi titriyorsa contayi o zaman yakmiştir.13000tl ye ancak böyle araba verirler.bu rakama 96 modeli alinabilir.98 model için en mantikli rakam 15700-16500tl dir

Dostum öncelikle 2 yıllık konu hortlamış.

Ama hangi mantık ile Laguna rakibi Astra oluyor ki? Vectra'dan bile büyük boyutlu bir araç!

Ayrıca şunu da söyleyeyim, ben 97 Vectra kullanıyorum, annem ise 2.0 99 Laguna. İkisini de kullanmış biri olarak konuşuyorum burda. Laguna oldukça konforlu bir araç. Gücü vs de yerinde. Malzeme kalitesi olarak veya işçilik olarak Vectra kadar iyi olmasa da temiz bulunursa alınabilecek bir araç kesinlikle.

hortt :D ibrahim abinin aldığı araba pert bile oldu :D ve şuanda kia kullanıyor :D:D

Bence de Vectra B CDX al hatta plakasıda 06 TBS 09 olsun :D

Geri