Vectra Laguna Yardım..

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan MadeN
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ibrahim nabıon sen yaa ne lagunası al bi veccy yapalım modifiyemizi gezelim kral gibi :cool:

İbrahim sana bir tavsiye daha: Sadece deri döşemeleri için 2.0 RXT alacaksan bence değmez. Sonuçta masrafı daha fazla ve motoru iyi durumda değilse yandın kardeşim. 1.6 RXE al, iç döşemeleri bence çok güzel. Hiç aramadım RXT'yi( gerek performans, gerek tasarım) Yerde uçmak kadar performans aramıyorsan 1.6 bu arabayı fazlasıyla taşıyor. Bence bir yerde 1.6 Laguna'yı test etmelisin.
Bak RXE ( benimkinin iç dizaynı ) bu şekilde:

http://img232.imageshack.us/my.php?image=laguum002ox2.jpg

bence laguna...bindiğim laguna çok bakımlıydı.vectraya göre süspansiyonları daha güzel ,kalkışıda adamı hasta ediyor fırlıyor resmen...

ibrahim sen opelcisin opelci kal :p

bi yakınımda bi ara 2,0 laguna ve 5,20 vardı. ikisi de benzinli ve 5,20 6silindir olmasına rağmen 4silindirli lagunadan az yakıyor diyodu. sen çok gezersin ve kesinlikle lpg taktırman lazım. lpg ile uyum konusunda bi fikrim yok. bence k@dir'e bi danışmalısın lpg işini. ama o deri döşeme, ısıtmalı ve hafızalı koltuklar süperdi. ayrıca reno sevmememe rağmen laguna ve safrane deyince akan sular durur :D

burak yarın pazara gidicem bakalım hayırlısı.. inşallah güzel haberlerle dönerim.

1.6 laguna yanılmıyorsam 110hp değilmi?

çok çok yakın bir arkadaşım 15-16 yıldır renoda çalışıyor şuan çok sağlam bir motor ustası kendisi. onuna beraber gidicem pazara. oda lagunalarda asla kronik bir hata bulamazsın diyor. işin içindeki adamla bakmak daha kolay olacak.

aklım cidden lagunadan yana iyyce kaymaya başladı inş. 15'e lpgli ve temiz bir araç bulurum lpg'li olması şart bu arada.. ben gaz pedalına az basmayı sevmiyorum.

dualarınız benimle olsun..

15e GT bulabilen arkadaşlar banada haber edin hehe :D

burak yarın pazara gidicem bakalım hayırlısı.. inşallah güzel haberlerle dönerim.

1.6 laguna yanılmıyorsam 110hp değilmi?

çok çok yakın bir arkadaşım 15-16 yıldır renoda çalışıyor şuan çok sağlam bir motor ustası kendisi. onuna beraber gidicem pazara. oda lagunalarda asla kronik bir hata bulamazsın diyor. işin içindeki adamla bakmak daha kolay olacak.

aklım cidden lagunadan yana iyyce kaymaya başladı inş. 15'e lpgli ve temiz bir araç bulurum lpg'li olması şart bu arada.. ben gaz pedalına az basmayı sevmiyorum.

dualarınız benimle olsun..

15e GT bulabilen arkadaşlar banada haber edin hehe :D

Cdx düşünürsen 6 silindir benimkini verelim :D

Evet İbrahim 110 Hp. Ben fazlasıyla memnunum, hiçbir güç eksikliği görmüyorum bence temizini bulursan 1.6 veya 2.0 hiç kaçırma. Ama ben 1.6 dan yanayım..

Geri