Vectra Laguna Yardım..

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan MadeN
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bende ilk zamanlarda vectra ve laguna arasında kalmıştım baya bi araştırdıktan sonra vectra aldım laguna türkiyede üretilmediği için yedek parçası fransadan geliyormuş ve baya tuzluymuş üstelik yakıt fazla yakıyormus (bunlar benim değil sorduğum ustaların söyledikleri)

arkadaşlar lagunadan da vectra dan da vazgeçtim.. lagunaların kmsiz az temizi malesef yok gibi olanlarıda benim bütçemi zorluyor. vectra yada soğudum insanlar 97 modeline bi deri koltuk war diye 16.5-17 istiyorlar saçma fiyatlar var piyasada..

kenanın parça geliyor birden veee film perdesi düşerken arkadan.. :D :D

yinee aklım çoook karıştıı :D

sana boncuk verelim :D

İki modelinde adam gibi temizini bulsan, konforundan ve bazı özelliklerinden dolayı laguna derim...Ama 8-10 yaşlarındaki bir arabayı türkiyede bulmak çok zor. Allah sabır versin.

bende aralarında kalmıstım tesadüfen vectra aldım belkide laguna bulamadığım için aldım vectrayı ama 2 ay önce 1.8 laguna kullandım benim vectra en bosu 1.6 gl lagunaya değismem arkadaslar belki laguna kadar seri değil ama lagunadan kaliteli içi ve virajlarda yüksek hızda çok daha güvenli

Arkadaşlar herkese yorumlarından dolayı çok teşekkürederim.. Aracı aldım..

Aldığım araç 2001 model Vectra CDX.. Allah ağız tadıyla bindirir inşallah..

Hayırlı olsun ibrahim. Allah kazasız belasız cezasız binmek nasip etsin. Opelden devam :D fiyatını öğrenebilir miyiz? hatta sonra bi de fotolar...

Geri