xenon istiyorum ama...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan coleman
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
aslında bende merak etmiyor değilim bi heves taktıracağız bakalım bir şekilde mercek uydurmak lazım aslında uyduramazsak 6000k takacağız fazla dağılmaz umarım...

aslında bende merak etmiyor değilim bi heves taktıracağız bakalım bir şekilde mercek uydurmak lazım aslında uyduramazsak 6000k takacağız fazla dağılmaz umarım...

Parabolik fara mercekte pek faydalı olmaz bence. Desenler mercekten çıkan ışığı da dağıtır. Bana göre ilk önce far yapısını nasıl değiştireceğinizi bi araştırın. Bildiğim kadarıyla parabolik farları şeffaf camlı v.s yapan yerler var veya internetten bir bakın angel tarzı yapılmış far var mı diye.

Parabolik fara mercekte pek faydalı olmaz bence. Desenler mercekten çıkan ışığı da dağıtır. Bana göre ilk önce far yapısını nasıl değiştireceğinizi bi araştırın. Bildiğim kadarıyla parabolik farları şeffaf camlı v.s yapan yerler var veya internetten bir bakın angel tarzı yapılmış far var mı diye.
yok ya baktım biraz araştırdım parabolikten şeffafa çeviren bir yer yok birde mercek konusunda haklısın paraboliğe mercek takarsak karşıdan gelen mahvolur yapınca fotolarını koyarım buraya birde siz fikirlerinizi söylersiniz daha sırada ses sistemi falan olacak daha işimiz çok o aletle...

xenon için yardım lütfen...

arkadaşlar birkaç ay öncesinde mtech 8000 k xenon kit için konu açıp nasıl olduklarını sordum ama biraz pahalı geldi ve almadım.Bugün sanayide fiyat sordum ve 3 marka hoşuma gitti
gt HID 6000k 400ytl garatili kore malı
H.I.D 8000k 400 ytl çin malı 2 yıl garanti
cylone 6000k 500 ytl çin malı firma garanti veriyo fakat satıcı ben karışmam abi bunlara diyo
hangisi daha iyi? bilenler varsa lüttfen yardımcı olsun bu 3 setten birini alıcağım eleştirileriniz ve önerileriniz doğrultusunda...

opelim net hangi xenon markası kullanıyor?

evet arkadaşlar herkez hangi xenon markasını kullanıyor yazarsa sevinirim ...

:D:D:D:D:D

Geri