Vectra B2 Kasa 1.6 Satıp 2.0 CDX Almak ???

exclusive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lütfen fikirlere saygı gösterelim. Birisi bir yandan bu araçları överken bunların doğruluğunu sessizce kabul edelim, birileri başından geçen bu araçlarla ilgili olumsuz örnekleri sıralayınca hemen tepki gösterelim, birde tepki gösterirken insanları bilgisizlikle direk şahıslarını hedef alarak eleştirelim. Yok böyle birşey. Herkes yaşadığını yazıyor. Yok efendim 2 fazla verin daha iyisini alın, yok efendim kakalamışlardır vs. herkes kendi işini iyi bilir, herkes cebini iyi bilir, Yine söylüyorum çok çok sorunlu araçlar bunlar. Allah aşkına en azından diğer araçlarla ilgili forumlara gözatın ve opel forumlarıyla karşılaştırın. Bu bile gerçeği görmeye yetecektir.

bize hiç sorun çıkarmayacak bir araba söyle gidip hepimiz onu alalım..
başka forumlar dedinde ben uzun zamandır ford forumunu da takip ediyorum orada burdan daha fazla sorun var hemde 10 yaşındaki arabalar değil yeni çıkan focus 3 ün stoplarından su alıyor..
focus 2 nin de yığınla 10bin kmye varmadan balata yakan var,, patlayan turbolar eriyen enjektörler dolu sorun var

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ben imzanda ve profil bilgilerinde Vectra yazdığı için başka bir Vectra daha aldın zannettim, o nedenle yazılan mesajı dikkate almamıştım.

BassBoost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opeller bence servislerden kaybediyor sağlam servise henüz denk gelmedim.Tek verdikleri cevap

'DEĞİŞMESİ LAZIM' başka bişey bilmiyor çoğu

Geçenlerde cruise control taktırmak için gördüğüm servislere girip soruyordum muhabbet aynen şu ;

Selam verip içeri giriyorum ve önüme ilk gelen kişiye '2004 Astram var cruise control takabilirmisiniz diyorum,o da kendinden daha üst bi ustaya yönlendirip şu ustaya sor diyip yanındaki ustayı işaret ediyor,ona gidip aynı şeyi soruyorum verdiği cevaba hala gülmekteyim :D

- 2004 astram var cruise kontrol takabilirmisiniz ?
+ Kol varmı
- Yok.
+ Tesisat varmı
- O da yok
+ Eee Takamazsın ki ozaman

Şu cevaba bakarmısınız ya yahu bunlar bende mevcut olsa benim sana gelme amacım ne,pişkinlikte son nokta bu adamlar servis işletiyorlar ve buna benzer bisürü servis var istanbulda neyse,

Ben olsam comfort'tan CDX'e geçerdim,

Son düzenleme:

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ben tüm bu yazılanlardan şunu çıkartıyorum. demekki araçlar şöför seçiyor :)

usta çok önemli, araç sahibide öyle.

araç sahibi aracına yapılan bakımları vs iyi takip edip aracın başında bulunacak yoksa yazılanlar gibi ekstra arızalar çıkar. hayati malzemeleride orjinal kullanmak gerek. mesela devirdaim pompası yan sanayi kullanırsa ? yada ustaya güvenip aracı teslim edip gidiyorsunuz sonrada adam değiştirmiyor onunda parasını alıyor. tabi müşteri başında olmadığından bilmiyor ,sonrada pompa su koyverdi diyor. genelde sıkıntı yaşayanlarda bu sebeplerden dolayı zodra kalıyor .

cobra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben imzanda ve profil bilgilerinde Vectra yazdığı için başka bir Vectra daha aldın zannettim, o nedenle yazılan mesajı dikkate almamıştım.
Savaş bey, çok kibar ve beyefendi birine benziyorsunuz ve buda klavyenize yansıyor.:)

muammer yaşar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben tüm bu yazılanlardan şunu çıkartıyorum. demekki araçlar şöför seçiyor :)

usta çok önemli, araç sahibide öyle.

araç sahibi aracına yapılan bakımları vs iyi takip edip aracın başında bulunacak yoksa yazılanlar gibi akstra arızalar çıkar.ii

Zaten bu usta dediklerimiz değil mi,
bizi usta eden, ethem bey...
(Lafım meclisten dışarı)

muammer yaşar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2004 senesinde aldım ben vectramı 97000 de idi şuan 170000 e dayandı yaklaşık 10 senedir biniyorum zamanında servisin bu değişecek şu değişecek olaylarından banada gına gelmedi değil ancak opelim net ailesinin varlığından haberim olduğundan sonra bu sensörleri temizleyerek hata gidermeyi,elektirik tesisatını sarmayı,evin önünde külüratör kapağı contasını değiştirmeyi:),hatta son mesajımı okuyan b kasacıalr bilir:) indüksiyon bobininin contasını bile değiştirdim bunları buradan öğrendim hatta bide op com edindim artık servislere hiç uğramıyorum diyebilirim .. aracımdan çook memnunum okadarki bu akşam memlekete gidecek olsam beni yolda bırakırmı diye aklıma gelmez çünkü kendimce bakımlarını yaparım eksiğini tamamlarım o yüzden arabaya bakmazsanız o da sizi üzecektir,aracımı buğün satsam bende cdx almayı düşünürüm çünkü B kasa ayrıcalık bence.....

Konu sahibi arkadaş Güzel bi cdx hemide beyaz dadından yenmez...

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lütfen fikirlere saygı gösterelim. Birisi bir yandan bu araçları överken bunların doğruluğunu sessizce kabul edelim, birileri başından geçen bu araçlarla ilgili olumsuz örnekleri sıralayınca hemen tepki gösterelim, birde tepki gösterirken insanları bilgisizlikle direk şahıslarını hedef alarak eleştirelim. Yok böyle birşey. Herkes yaşadığını yazıyor. Yok efendim 2 fazla verin daha iyisini alın, yok efendim kakalamışlardır vs. herkes kendi işini iyi bilir, herkes cebini iyi bilir. Yine söylüyorum çok çok sorunlu araçlar bunlar. Allah aşkına en azından diğer araçlarla ilgili forumlara gözatın ve opel forumlarıyla karşılaştırın. Bu bile gerçeği görmeye yetecektir.

Fikirlere saygı gösterirken yanlış şeylerin doğruluğunu kabul etmemizi beklemeyin. Bilgisizlikle değil, ustanın usta olmaması, servisin iyi servis olmaması nedeniyle araçlarda oluşabilecek arızaların araçlara maledilmemesi gerekitiğini düşünüyorum. Ayrıca 2 fazla ver iyisini al herşey için geçerlidir. Sorunlu araçlar bunlar demişsiniz, bu konuda ben şu tezi savunuyorum, parası olana bu araçlar. Parası olmayan için sorunludur tabiki. Çünkü elektronik aksamı fazla ve bakım masrafları ağırdır. Paraya kıyamayıp ucuz ve yan sanayi parça alırsanız, veya farklı şekillerde sorunu gidermeye çalışırsanız arıza oluşması kaçınılmazdır. Diğer forumlar dediğiniz hangisi örneğin ? İnsanlar sorunlu bir aracı almaz, alıyorsa vardır bir bildiği. İnsanlar aptal değil.

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
en güzeli arkadaşın yaptığı ,problem çıkartıyor diye satmış. en güzelini yapmış araç sahibinden ,sahibide araçtan kurtulmuş :)