Astra H CDTİ 35mm Eibach yay için toplu alım

alperen far,jant ve ön ekle senin olay bitmiş olur sanırım başka projelerin varmı bilmiyorum ama kolaylamışsın baya işi tebrik ederim.
öncelikle şu anda en ucuzundan başlıyorum far + ön ek + en son jant

+1905 önce jant ama.

hayırlı uğurlu olsun tekrar konilerin ;)
eyvallah uğur

eibach'e çamur atmayın lütfen alıcak olanlarında kafası karısıyor böyle dizel araca benzin yayı koyarsan tabi tak tuk eder biz 1.6 benzinli astrada 5cm eibach kullanıyoruz ne tak tuk war ne gıcırtı var taş gibi maşallah..
kullanıyorsun helal olsun 5 cm takıpta tek şikayetci olmayan sensin seni forum kralı ilan ediyorum !

hayırlı olsun alperen süper olmuş..........
eyvallah metin abi öğlen sem'e uğruyorum müsaitsen görüşelim orda

sizın oranın vırajlarıı bozuktırr sımdı :) gel bızım taraftaa yapalım havalımanı vırajında bakalım donebılıcekmıyız :)

ben ctesi uğruyacağım

aksarayda alışveriş yapıcam. Trafik setim yok. yangın tüpü ceset torbası falan...

otobanda 90 derece dönen hava alanında ki virajda neden dönemsin abim :)

dene dene benimkinide dene meli :)

sizın oranın vırajlarıı bozuktırr sımdı :) gel bızım taraftaa yapalım havalımanı vırajında bakalım donebılıcekmıyız :)
meli bırak havalimanın oraları pistte dönelim bence 360 derece ylda döndüm bugün araba tık demedi sende hiç demez :)
ben ctesi uğruyacağım

aksarayda alışveriş yapıcam. Trafik setim yok. yangın tüpü ceset torbası falan...
tüpü ben sana 20 tl'den vereyim aklında olsun 1 tane fazla var bende

otobanda 90 derece dönen hava alanında ki virajda neden dönemsin abim :)
hehe ulen serkan ne 90 180 bile yemez

sekocan 360 derece donup yola devam ettık :)
bakalım alperenın araba nasıl tutuyor yoluu :D
arada sneın arabayıda denıcemm :) yol tutuslarıı ıcın yanıı :)
bu aralar deneme moduna geçmişsin melii :)

dene dene benimkinide dene meli :)
o sıkar biraz erman abi

alperen tanımıyorsunn bırak bos muhabbetıı benı tanıyanlar yorumuu yapıyor canım benım :)

eray en kısa zamanda denıcemm senın arabanıı zaten nede olsa bende duruyor araban :)

Geri