Astra H CDTİ 35mm Eibach yay için toplu alım

Yav Melii abi sen bilirsin, bende geçen bi yanlayı verdim ikaz lambası yandı :) Sonra dedim bide el freniyle döneyim belki söner dedim. Sönmedi. Yolda Allah seni inandırsın kaymak gibiydi :D Zorlanmadı yani. Stop ettim tekrar çalıştırdım söndü. Neden olur ki bu? Biri balataların azalmıştır dedi ama yanlamayla ne alakası var. Bu araba bu kadar zeki mi? Tehlikeli hareketler yaptığımı anlayıp frenleri kontrol ettirmem için lamba yakıyor :D İşte ben bunları merak ediyorum :D

ben ankaraya geldıgım zaman yanlarımm cnm benımm :) ısık yanar orda sport duymesıı var 10 sanıye basılıı tutuyorsun esp devre dısı kalıyor ondan sonra tekrar dene :)

Valla bende o düğmeden yok. Benim arabada ben varım :) 10 saniye bana; geçersin, sen süpersin, o da kimmiş seni geçecek falan diyorsun ben sport moduma geçiyorum :D Sonra Allah ne verdiyse :D

Şaka bi yana ben anlamadım ışığı. Balataya çok var. Daha 45000 oldu araba.

abs ısıgı bıle yakar o cunku hepsı bırbırıne baglantılıı bu arada yaylar yarın gelıyormus :)

eibach'e çamur atmayın lütfen alıcak olanlarında kafası karısıyor böyle dizel araca benzin yayı koyarsan tabi tak tuk eder biz 1.6 benzinli astrada 5cm eibach kullanıyoruz ne tak tuk war ne gıcırtı var taş gibi maşallah..

neden eibach diger yaylardan ne farki varki?
Bazi araclara randiman verebilir,bazilarinda sorun yarata bilir.Sonuc itibari ile
eibach da malazye,cin ve hindistanda urettiriliyor
sadece ismi var.Diger marka yaylardan hic bir farki yok (sadece pahali);)

Geri