Astra H CDTİ 35mm Eibach yay için toplu alım

kutusunu elinize alın bi okuyun o zaman;)

Son düzenleme:
alman malı oldugu kesin akşama ceker koyarım kutunun resimlerini;) yanındada yazıyor zaten

arkadaşlar ben konudan saptırmış olucam biraz ama idare edin zaten yaylarda yalan oldu gibi :D arabayı servise bırakmıştım salı günü tampon yerinden oynamıştı biraz bide alt ızgara yerinden çıkıyodu kaskodan yapılsın istedim bu servisler soyguncu resmen yaaa adamların deiştirdiğiparçalar şunlar far 475tl yok klıps yok cart curt ızgara falan filan 1900tl almışlar kaskodan.

onu bırak tek far nasıl 500 tl ya nasıl uyuz oldum ulan ben o paraya angel far alırım yaa. bu arada kaskoda iimiş hani hee okadarcık şey için araba verdiler hundai era 2009 model bende arabanın anasını ağlattım :D ..

serdar yayların yalan olduğu yok kardeşim 1 haftaya yaylanıcaz hepimiz:D
hangi kasko şirketiydi seninki acaba?bence servisin aldığı o paraya sen git bi kaç aksesuar falan al ordan nasıl olsa çıkarmışlardır parasını:D

serdar yayların yalan olduğu yok kardeşim 1 haftaya yaylanıcaz hepimiz:D
hangi kasko şirketiydi seninki acaba?bence servisin aldığı o paraya sen git bi kaç aksesuar falan al ordan nasıl olsa çıkarmışlardır parasını:D

aynen moruk yaaa nasıl uyus oldum parası benim cebimden çıkmadı ama yinede koydu bide senin dediğin gibi aksesuar olarakta güneslik verdiler :D
kaskomda axa oyak kardeşim

neden eibach diger yaylardan ne farki varki?
Bazi araclara randiman verebilir,bazilarinda sorun yarata bilir.Sonuc itibari ile
eibach da malazye,cin ve hindistanda urettiriliyor
sadece ismi var.Diger marka yaylardan hic bir farki yok (sadece pahali);)

almanmı cınmı melezyamıı onu bu sutede kımse kolay kolay anlıyamaz ben zor cozdum eıbach uzak doguyaa fason yaptırmıyor bırde h&r ıkısıde aynı fabrıkadan cıkıyor ve uzak doguda yapılan yaylar taktıgın zman sankı yay kesmıs gıbı oluyorsun umarım anlatabılmısımdır :=

arkadaşlar ben konudan saptırmış olucam biraz ama idare edin zaten yaylarda yalan oldu gibi :D arabayı servise bırakmıştım salı günü tampon yerinden oynamıştı biraz bide alt ızgara yerinden çıkıyodu kaskodan yapılsın istedim bu servisler soyguncu resmen yaaa adamların deiştirdiğiparçalar şunlar far 475tl yok klıps yok cart curt ızgara falan filan 1900tl almışlar kaskodan.

onu bırak tek far nasıl 500 tl ya nasıl uyuz oldum ulan ben o paraya angel far alırım yaa. bu arada kaskoda iimiş hani hee okadarcık şey için araba verdiler hundai era 2009 model bende arabanın anasını ağlattım :D ..

sen gel yanıma bır formul buluruz :)

Serdar orjinal mercekli farın bir tanesinin değişimi için kaça para alıyorlar biliyor musun? 2500lira. Sadece teki için aldıkları para bu! Xenon paketi baştan alıyorsun 2500liraya. Sonra sana tek farı 2500liraya satıyorlar! Senin ucuz tutmuş yine :D Ama kasko şirketi seneye kasko zamanı sana güzel bi fiyat çıkartır bunun sonunda :(

Yav bu arada amma eibach eksperi varmış sitede??? Hakancım sakin ol ;)

Geri