Astra H CDTİ 35mm Eibach yay için toplu alım

yahu bu otomotıv sektöründe ii para var heee bizde biyerden baslasakmı melii yanına çırak alsana beni

yahu bu otomotıv sektöründe ii para var heee bizde biyerden baslasakmı melii yanına çırak alsana beni

cok ıyı kafa olması lazım ben sadece tunıng ısıyle ugrasmıyurm ek ıs oldu benım ınsanlarla ugrasmak cok zor bınbır cesıt ınsanaa malı anlatıyorsun tamam anlatırken zevk alıyorsun ama sonunda almayınca kalayıı cekıyorsun ulan o kadar anlaatık adam bır dusunuyum dyor zamanı calıyorr ama metal sanaıde oyle deyıl ıste adama numuneyı verıyorsun test ettıyoryor fıyatınıda verıyorsun adam gelıyor paranı oduyor ve malı cekıyor textılede daha farklıı adam gelıyor anlatıyorsun fıyat verıyorsun kafasına yatarsa alıyor ıste en zor olanı bu tunıng sektoru arastrıyor bazen yalan bıle soyluyebılıyor orda bu mal su kadar ama bılmıyorkı artık pıyasa bızım elımızde her yere bızım dagıttıgımızı bılmıyorlar bosu bosuna kendını kandııryor ıs hayatı boyle bır sey cırak olmak kolay deyıldır hele hele benım yanımda calısıyorsan hepten hapı yuttunn dedım ben kımseyı tanımam bu durumda yaptıgım ıse bakarım ısın cıddıyetıne bakarım yanı bu guler yuzluluk nerden gelıyor bılıyormusn ıste bu ısın stresınıı atmak ıcın guluyorum onun cırak dıye gırmeyı dusunuyorsan otur bır daha dusun derım :)

bu arada nerde oturuyorsun ? ve arabandakı sorun nedır ?

bende kendi aracımda 5 cm sedan yayı kullanıyorum hiç bi sorunum yok, ne tak ne tuk, arada bi karter korumayı sürtüyorum o kdar ;) taktırdığınız yere dikkat edin ;)

eger gercekten sorun yok tavsıye edebılırısn arkadaslara sonra alperen gıbı olmasın ses gelıyor soyle oluyor boyle oluyor dıye

yani açıkçası benim için hiç bi sorun yok abi ben daha önceki tüm araçlarımda 5 cm kullandım peugeot tu önceki aracım acayip ses vardı dambur dumburdu ;) opelde ses yok o kadar tabiiki orjinali gibi sessiz değil ama inanılmaz bi seste yok yani çok hafif var ;) zıplama demiş arkadaşlar yaylanma var tabiiki aşırı olmamak kaydıyla ama ben alışkınım hatta bu şekilde daha çok seviyorum ;)

bu arada ben 6 ay gibi bi süredir eibach sportline 5 cm sedan yayı ile kullanıyorum yani yeni değil ;)

almanmı cınmı melezyamıı onu bu sutede kımse kolay kolay anlıyamaz ben zor cozdum eıbach uzak doguyaa fason yaptırmıyor bırde h&r ıkısıde aynı fabrıkadan cıkıyor ve uzak doguda yapılan yaylar taktıgın zman sankı yay kesmıs gıbı oluyorsun umarım anlatabılmısımdır :=

sen kendi gozunle gordunmu fabrikanin almanyada oldugunu????
Oyle isminin altina eibach turkiye dıstrıbutoru
yazmakla olmaz bu işler
ama ben kendi gozumle malazyadaki fason ureten fabrikayi gordum ve fabrikadaki ureticilerle konustugumda.Eibach in cin hindistan ve malezyada fason yaptırdıgını
almanyada kutulara koyup alman malki diye sattigini soylediler
1 ay sonra tekrar malezyaya gıdıcem o zaman fotograflarini ceker siteye eklerim.
Ayrica ben dp tuning i aradim 0 212 422 70 70
seni sordum melii diye seni ordaki insanlar tanimiyor burda oyle biri çalişmiyor dediler
sen nasil distribütör oluyorsun onuda anlamadim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Son düzenleme:
Alman malı veya değil zaten alman malı diye satamaz Eibach almanyada üretmiyosa ancak made for Germany yazabilir, nerde üretiliyorsa onu yazar ki bu Çin'de olabilir Malezya'da ;) Bu niye bu kadar sorun oldu anlamadım artık Bmw Mercedes Malezya da parça vs yaptırıyor alıyor Eibach mı yaptırmayacak ;)
Ben şunu bilirim şunu söylerim isterse Eibach veya H&R Çinde üretiyo olsun veya nerde üretiyosa üretsin en kaliteli yaylardır defalarca kez denedim ve anladım ;) bu işler deneme yanılmayla olur X marka yayla Eibach aynı yerde üretiliyor aa o zman aynı kalitede demekle olmaz ;)

Geri