Astra H CDTİ 35mm Eibach yay için toplu alım

sen kendi gozunle gordunmu fabrikanin almanyada oldugunu????
Oyle isminin altina eibach turkiye dıstrıbutoru
yazmakla olmaz bu işler
ama ben kendi gozumle malazyadaki fason ureten fabrikayi gordum ve fabrikadaki ureticilerle konustugumda.Eibach in cin hindistan ve malezyada fason yaptırdıgını
almanyada kutulara koyup alman malki diye sattigini soylediler
1 ay sonra tekrar malezyaya gıdıcem o zaman fotograflarini ceker siteye eklerim.
Ayrica ben dp tuning i aradim 0 212 422 70 70
seni sordum melii diye seni ordaki insanlar tanimiyor burda oyle biri çalişmiyor dediler
sen nasil distribütör oluyorsun onuda anlamadim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ben gokhanla ıs yapıyurm sen elemanlarla konustuysa tabı tanımazlar beni

onunııcn kafamdan fıyat verıyurm dımı sıze ?
ekle benı msn adresıne ordan detaylı durumu anla ondan sonra buraya yorumlarınıı yazarsınn ok meliibora@hotmail.com kımseyı kandırma gıbı bır nıyetım yok bılen bılıyor benı sattıgımız mal bellı allan bellı calıstıgımız fırmalar bellı

Önemli olan kullanılan malzemenin kalitesidir. İsterse Çin de yapılsın. Firmaların Çin vb ülkeleri tercih etmesinin nedeni en başta işçiliğin ve tesisleşmeinin ucuz olmasıdır. Sonuçta aynı kalitede üretim yapılıyor.

Batuhan senin mantıktan gidersek o zaman BMW leri de Kia ile bir tutmamız gerkir

bende aynısını söylemeye çalıştım Can abi daha açıklayıcı olduğun için teşekkürler ;)
Batuhan arkadaş baya araştırmacı ama melii beyde yalan olmaz yanlış adama çattı ;)

bakın arkadaslar adımla ılgılıı tanınmama gıbı soz konu var ortada ben dp le ıs yapıyrum onlar bende mal alıyor ben onlardan mal alıyurm sonuc olarak takas yapıyoruz benım belırlı bır fırmam yok yakında sıtem kuruluyor bılgınızee kendı adımla satıs yapıyurm ıtırazı olan varsa soylesın pm atsın

melih angel far ve ledli stop istiyorum sende var sanırsam onun için bi ara görüşelim şu yaylar bi belli olsun.

tamam konuşalım o konuyu şuan dışardayım akşam eklerim ama sende taksit olayı olmuyordu sanırım ?

batuhan kardeş o zaman sen bize alman malı yay alsana kardeş bulabilirmisin hemen senden alayım ben bir tane
meliini eibach distribütörü olması neden bu kadar zoruna gitti anlamadım
isteyen alır istemeyen almaz seni zorla meliden yay almaya zorlayan yok
eyvallah

Geri