Corsa mı i20mi?_

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Ghent
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

HAngi araç?

• Opel Corsa 1.2 16V 80hp Essentia

Oy: 52 53.1%
  • Hyundai i20 1.4 CVVT 100hp Select

Oy: 46 46.9%

• Kullanılan toplam oy
    98
bence i20

merhaba arkadaşlar i20 sahibi olarak degerlendirmede corsadan fazla puan alması beni sevindirdi. Bikaç fotografını yayınlıyorum bilgi edinmeniz açısından

dscf2170b.jpg
dscf2169r.jpg

i201k.jpg

dscf2168m.jpg

dscf2171a.jpg

Son düzenleme:
corsaya cok benzıo bu araba

i serisi hyundainin bu sınıfta kendini aştığının göstergesi bence,
bizzat incelememiş olsam da hyundai mühendislerinden aldığım bilgi, malzeme kalitesi bildiğimiz hyundailerden kat kat iyiymiş.
motorları zaten güzel hyundailerin.

şekil ve donanım da çok güzel.
opel servis şikayetleri hyundaide var mı onu bilmiyorum işte, accent ve getzlerde vardı biçok sorun ama i serisi daha başarılı olacak gibi.

İ20 yi hiç sürmedim ama corsa d yi kullandım gayet hoş bir araba donanım olarak hyundai i serileri çok dolu buda onları almak için cezbettiriyor yanlız uzun süreli binicem diyorsanız ve kalite diyorsanız kesinlikle opel hyundai gelişmekte olan bir marka vede iyi bir marka ama yılların opelide çıtayı düşürecek hali yok kalite her zaman kalitelidir.bu arada İ20 corsa yı kopyalama yerine daha değişik bir tip dizayn etseydi daha hoş olurda çakma corsa gibi duruyor malesef.

İ20 alan arkadaşımıza hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler...

Bugün Çırağan sarayının garajında 2 adet California plakalı Hyundai Genesis gördüm..Araçları önce Lexus sanmıştım,ancak Hyundai olduklarını görünce şaşırdım cok..
4.6 motor , inanılmaz bir iç mekanı vardı...Hyundai kendini aşıyor gerçekten... Artık Hyundai diyip geçmek doğru değil..

20kvchy.jpg

1679nwl.jpg

Param olursa Hyundai Sonata alcam o da gemi gibi araba. 2.0 CRDI dizel otomatikleri tam benlik :) Bu arada hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız kullanın inşallah.

Geri