corsa opc & clio RS hangisi?buyrun izleyin

corsa OPC & clioRS mi?

• corsa OPC

Oy: 36 67.9%
  • clio RS

Oy: 17 32.1%

• Kullanılan toplam oy
    53
  • Anket kapatılmış .
corsa opc ve clio rs nin türkiyede yapılan kapışma sonucları

auto motor sport tarafından
,,,,,,,,opc rs
0-80 5,3 5,2
0-100 7,7 7,2
0-130 12,3 11,9
0-140 14,2 14,0
0-160 18,8 18,4

esneklik

60-100 v. vites 7,1 6,8
80-120 v. vites 7,9 7,4

opc 1254kg rs 1240kg

daha çok karşılaştırma var taratıp ekleyecegim

totalde 640 üzerinden rs 449puan opc 422 puan almıs

son sozde rs motor yol tutus sportiflik yanı sıra kabul edilebilir konforu ise parasını hak ediyor

opc için ise vergi avantajı olsada abartılı sertligi ile günlük kullanıma uygun değil

aksilik çıkmassa yarın dergiyi taratıp eklerim

onlarca karşılaştırmadan opc nin rs i geçtigi özelllikler

direksiyon , pedal hissi
iç genişlik
vergi avantajı

bunun dısındaki her karsılastırmada rs in belirgin bir üstünlügü var

uçan teneke denilen rs sürüs güvenliginde opc nin önünde :)

Son düzenleme:
Valla olayı büyütmemek için birşey demiyorum,yaş olarak benden büyüksün ancak hala yazı yazmayı öğrenememişsin anlaşılan.. Hiçbirşey anlamadım yazıdklarından,imlaya falan biraz özen göstersen? Çok hırslı bir şekilde yazmışsın anlaşılan hızlı hızlı...

Bütün gün sana kanıtlayacak halim yok neyin ne olduğunu,istediğine inanıp istediğini beğenmekte özgürsün.Hala diyorsun ki uluslararası program...Ben sana gerçek değil mi dedim? TEK BİR PROGRAM İZLEYEREK ANLAŞILMAZ DİYORUM sadece.Ben de link koydum diyorum,adamlar kafadan sallamadı herhalde oradaki süreleri....Herneyse,böyle izleyip okuyup durursun,biz de çıkar deneriz,gerçek olarak neyin ne olduğunu görürüz.Abartmayın,uzatmayın,ikiside aynı,ikiside iyi güzel diyorum hala uzuyor...Düz yolda opc , pistte RS diyorum hala konuşuyor herkes nasıl iştir anlamadım gitti... Ben anlatamıyorum herhalde.

Araçlar Ferrari vs. değil,bizim cebimize giren çıkan birşey de yok,altımızdaki araçlar da Ferrari değil.1 saniye için bu kadar tartışmaya değmez.

Admin arkadaşlardan konunun kilitlenmesini talep ediyorum,boş boş konuşmalar ile hem ortam gerilecek hem de konu sakız olacak..

anlamadıysan açıklayayım.
bunları bana değil hakkını savunmayan opel e ve 5. vites programına yaz ok.
sen yolda hızlısın ben yazıda gördün. forum kurallarına girecek olursak 50 bin tane hata bulurum işine geldiği gibi konuyu sapıtma istersen.
evet yaşını bilerek konuşmanda güzel...ama hala sin sun kullanıyorsun bu yüzden bende sin li sun lu yazmak zorunda kalıyorum haberin olsun.

forum kurallarında halka açık yerde hız yaptığından illegal yarşlarından ve videolarından bahsedip yayınlayamazsın bu da sana küçük bir örnek olsun ok.

:cool::cool::cool:

berat görmezden gel azıcık. herkes okuyor neyin ne olduğu belli testler belli zart zurt savaşma seviş...;)

işte tüm tartışmaları bitirecek olan rs ve opc nin karşılastırmalı test sonucu

istanbuldaki atm degerleri sonucu bu sonuc ortaya çıkmıs dmek opc ingilterenin havasını daha çok seviyormus ; )

rs fabrika çıkısı olarak opc den her testte bir adım önde

ama kendi fikrim vergi avantajından yararlarlanıp opc almak düsük bir maliyetle yazılımı güncellemek. yazılımdan sonra teknik verilerin hepsinde rs e fark atar geriye kalan yol tutus sorunu için süspansiyon sistemi değiştirilebilir

6 sayfalık ayrıntılı yüksek çözünürlüklü test verileri opc ve rs in yanı sıra 1.3cdti ve 1.5dci karsılastırmalarıda testin içindedir

http://rapidshare.com/files/343799893/clio_vs._corsa.rar.html

Son düzenleme:
Iki arabaninda avantajli olduğu baya bi nokta var. Kisisel tercihim corsa opc olurdu. Standart iki arabayi kıyasliyorsak yol sartlarinda cok buyuk farklarin olmucaği kg hp orantisindan belli oluyor. Kaldiki rs zaten fn2 typer ile kiyaslanmasi gereken bir araba.

Son düzenleme:
Geri