corsa opc & clio RS hangisi?buyrun izleyin

corsa OPC & clioRS mi?

• corsa OPC

Oy: 36 67.9%
  • clio RS

Oy: 17 32.1%

• Kullanılan toplam oy
    53
  • Anket kapatılmış .
anlamadıysan açıklayayım.
bunları bana değil hakkını savunmayan opel e ve 5. vites programına yaz ok.
sen yolda hızlısın ben yazıda gördün. forum kurallarına girecek olursak 50 bin tane hata bulurum işine geldiği gibi konuyu sapıtma istersen.
evet yaşını bilerek konuşmanda güzel...ama hala sin sun kullanıyorsun bu yüzden bende sin li sun lu yazmak zorunda kalıyorum haberin olsun.

forum kurallarında halka açık yerde hız yaptığından illegal yarşlarından ve videolarından bahsedip yayınlayamazsın bu da sana küçük bir örnek olsun ok.

:cool::cool::cool:

1 adet hatamı bulursunUZ belki,o da roll videosu olabilir. Onun dışında bir hatamı bulursanIZ , üyeliğimi sileceğim buradan. Ayrıca benim illegal video koymam sİZin Türkçe'yi katletmenizden daha kötü değil eminim.En azından benden büyük biri olarak örnek olmanız gerekirken.

Neyse her zaman yaptıgım gibi neden konuyu sadece okuyup sessiz kalmadım bilmem.Bundan sonra öyle yapacağım,size iyi RS vs OPC tartışmaları.Biz hangisinin nasıl gittiğini deneyip gördük.Elin İngilizinin veya herhangi bir derginin açıklamalarına gerek duymuyoruz artık.Çünkü elin İngilizlerinden de birçok opc ve RS sahibi tanıdğım oldu ve hepsinden gerekli açıklamaları aldım.

Fakat ben yine de saygısız davrandığım için sizden özür dilerim.Sonuçta hep dediğim gibi tartıştığımız alt tarafı otomobiller,kalp kırmaya değmez.Kusura bakmayın.

Son düzenleme:
1 adet hatamı bulursunUZ belki,o da roll videosu olabilir. Onun dışında bir hatamı bulursanIZ , üyeliğimi sileceğim buradan. Ayrıca benim illegal video koymam sİZin Türkçe'yi katletmenizden daha kötü değil eminim.En azından benden büyük biri olarak örnek olmanız gerekirken.

Neyse her zaman yaptıgım gibi neden konuyu sadece okuyup sessiz kalmadım bilmem.Bundan sonra öyle yapacağım,size iyi RS vs OPC tartışmaları.Biz hangisinin nasıl gittiğini deneyip gördük.Elin İngilizinin veya herhangi bir derginin açıklamalarına gerek duymuyoruz artık.Çünkü elin İngilizlerinden de birçok opc ve RS sahibi tanıdğım oldu ve hepsinden gerekli açıklamaları aldım.

Fakat ben yine de saygısız davrandığım için sizden özür dilerim.Sonuçta hep dediğim gibi tartıştığımız alt tarafı otomobiller,kalp kırmaya değmez.Kusura bakmayın.

:good: Türkçe den özür diliyorum.

yok yaaa yürümez bertone. kafa buluyorlar milletle. ben hiç opc geçen bertone görmedim... olsada izlesekkk.... :) öyle değilmi fatih kardeşim.

benim anlamadıgım koskoca kanal ve dergi yalan söylüyor ingilteredeki coni dogru söylüyor

herhalde kanal ve dergi çalışsanlarıda renault un promosyon ürünlerini vermişler turkuaz rengi atkı bere mont :)

stock 2 araba için ingiliz dostlarınız malesef pek dürüst değiller

zaten turbolu arac sahiplerinin bir bölümü yazılımla aracı güclendirir stock diye yutturmaya çalısır klasik bir yöntem;)

stock != mod

Kanal ve dergiler genelde araçlari pist şartlarinda test ederler, senin tabirinle ingiliz coniler sanırım normal yol şartlarinda test etmişlerdir.

Geri