Opel Astra Sedan'cıların SAYFASI

Benzinli mi dizel mi kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    35
  • Anket kapatılmış .
Tek bardak işi kaldı sanırım Mehmet Bey onuda denildiği gibi bardaklıklardan alacaksınız artık:)

Bardak işi en gereklisi tabii.. Ancak bagajdaki bungee cord işini de özellikle uygulayın derim.. Bagaja girecek herşeye özellikle geçici olanlara cırt bant takacak halimiz yok.. Lastiği cekip altına sıkıştırdığınız herşey mükemmel şekilde sabitleniyor. Alışveriş poşetleri dahil.. Çapraz çekilmiş iki parça yeterli.

Bardak işi en gereklisi tabii.. Ancak bagajdaki bungee cord işini de özellikle uygulayın derim.. Bagaja girecek herşeye özellikle geçici olanlara cırt bant takacak halimiz yok.. Lastiği cekip altına sıkıştırdığınız herşey mükemmel şekilde sabitleniyor. Alışveriş poşetleri dahil.. Çapraz çekilmiş iki parça yeterli.

Yararlı yöntem ben bagajdaki şeyler yardımıyla sağlıyorum bunları..

adszkjd.jpg

aracında arka küllük bulunan varmı?

adszkjd.jpg

aracında arka küllük bulunan varmı?

Ne yazıkki yok kitapcıkda bulunuyor ama araçlarda yok nedense bu konu daha öncedende gündeme gelmişti..Arabamda sigara içilmemesine rağmen çocukların küçük çöpleri atması için güzel olurdu fazlalalık zarar çıkarmaz hem o kutuyada bir görünüm katardı:)

yeni astracı

herkese iyi günler. ben 1 hafta önce astra sedan 2008 cdti 65000km araç aldım. daha önceki aracım ford fiesta idi. 3 yıl kullandım bi kere dahi arıza yapmadı yolda bırakmadı. inşallah astra'da da aynı şekilde şanslı olurum.
sizden ricam bu araçlarda nelere dikkat etmeliyim(dizel ilk defa kullanıyorum), bu araçların tipik arıza yada hataları varmı vs. vs. lütfen bana deneyimlerinizi yada tavsiyelerinizi yazarmısınız? özeldende olur buradanda olur farketmez.

benim arabamda yangın tüpünü sabitlemek için 2 adet lastik var. ilk yardım çantasıda cırtlarla yan tarafa tutturulmuş durumda.

herkese iyi günler. ben 1 hafta önce astra sedan 2008 cdti 65000km araç aldım. daha önceki aracım ford fiesta idi. 3 yıl kullandım bi kere dahi arıza yapmadı yolda bırakmadı. inşallah astra'da da aynı şekilde şanslı olurum.
sizden ricam bu araçlarda nelere dikkat etmeliyim(dizel ilk defa kullanıyorum), bu araçların tipik arıza yada hataları varmı vs. vs. lütfen bana deneyimlerinizi yada tavsiyelerinizi yazarmısınız? özeldende olur buradanda olur farketmez.
hoşgeldiniz

Hoşgeldiniz kullanım hakkında sorularınız ilerki günlerde ortaya çıkar nasıl hangi devirlerde kullanacağım gibi sorulara zaten konusu geçen şeylerdi konumuzdada bulunmakda, herhangibir tipik arızası,hatası bulunmamakda ama özellikle dizellerde olmak üzere benim bayimin dediğine göre ışıklarda falan yarım debriyajla durmaktan anahtarı çevirdiğimizde normalde hemen sönmesi gereken ingiliz anahtarı şeklinde arıza ışığı anında sönmüyor bu sorun ha bu bir arıza mı değil arıza değil program herhangibi arıza tespit etmiyor ama bu ışığın neden hemen sönmediğinide anlamıyorlar saygılar..

Geri