2001 Opel Vectra CDX 2.0 AT

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
:good::good: katılıyorum..

ethem abi peki benimki kaç para eder :):)

hız sabitleme hatırına 15 eder :kop::kop::kop:

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
!!!!!!! Gel ben sana konyadan İstedİĞİn arabayi alayim kardeŞİm yeterkİ nakİtİn Hazır olsun.saygilar!!!!!!!:(

nasıl olcak abı o yaa nasıl gıdıp getırcem ben :S

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
........ucuz alıp sürekli "bıktım bu arabadan gitmiyor,çekmiyor,bıktım opelden lanet olsun ömrümü çürüttü,sattım kurtuldum" gibi başlık açacağıma bakımlı saat gibi işleyene 2-3 bin fazla veririm başım ağrımaz

Sonuna kadar katılıyorum.

bende var :) mükemmel ötesi ve 24 bin gördü :) türkiyede tek zaten bendeki :)

Seninki zaten araba değil :kop:

abı ne yaptınızzz yaaa ndn sureklı fıyat yukseltıyorsunuzkii 2000 model arac o kadar olurmuu gecen sene bu zamanlarda o arabalar 16 17 flndii ne 20 22si lutfen pıyasayıı aldatmayalımmm araba alamıyoruzzzzz!!!!

Geçen sanayide 92 model Şahini 4.500 TL ye sattılar, motoru bitmeye yakın, rulmanların çoğu ötüyor, vatandaş kendi imkanları ile aracını boyamış, yanı dökük bir araç. Aracı satan kurtulduğu için, alan da hesaplı aldığı için mutluydu ;). Ben yaz başından bugüne kadar temiz Vectra A (2.0, klimali, otomatik ve LPG'siz) aradım ama bulamayınca vaz geçtim. Bu türdeki arabaların dökükleri ocağına resmen incir ağacı diker, o nedenle alırken kesenin ağzı biraz daha açılırsa daha az sorunlarla karşılaşılır. Ben hiç bir dönemde 2000 model bir CDX'in 16.000-17.000 liralara satıldığına şahit olmadım (dökük olanlar hariç), o fiyatlara temiz CD bile vermiyorlar ;).

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Sonuna kadar katılıyorum.

Seninki zaten araba değil :kop:

Geçen sanayide 92 model Şahini 4.500 TL ye sattılar, motoru bitmeye yakın, rulmanların çoğu ötüyor, vatandaş kendi imkanları ile aracını boyamış, yanı dökük bir araç. Aracı satan kurtulduğu için, alan da hesaplı aldığı için mutluydu ;). Ben yaz başından bugüne kadar temiz Vectra A (2.0, klimali, otomatik ve LPG'siz) aradım ama bulamayınca vaz geçtim. Bu türdeki arabaların dökükleri ocağına resmen incir ağacı diker, o nedenle alırken kesenin ağzı biraz daha açılırsa daha az sorunlarla karşılaşılır. Ben hiç bir dönemde 2000 model bir CDX'in 16.000-17.000 liralara satıldığına şahit olmadım (dökük olanlar hariç), o fiyatlara temiz CD bile vermiyorlar ;).

olay budur işte saygılar abi :)

:alkis::alkis::alkis::alkis::alkis:

erdem_umut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
20.000 ile 23.000 arası değişiyor daha aşağı istenen arabalar yıkılmış oluyor zaten toparlamaya kalkıncada aynı fiyatları buluyor

44kartal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar,

Araba 2001 Opel Vectra CDX 2.0 16V AT. 172 bin Km'de, Atiker sıralı sistem LPG var. Deri koltuk var. Full. (Yalnızca ısıtmalı koltuk ve açılır tavan yok)

Ön kaputta boya var. Onun dışında herhangi bir kusur yok.

Motoru yaklaşık bir yıl önce yenilendi, sıfır sayılır.

Kaporta ise 10 yaşındaki bir arabanın olabileceği kadar, hatta daha iyi durumda.

Şimdi burada 16 binden 24 bin TL'ye kadar fiyat önerileri veriliyor. Gerçekten bu piyasayı fazlaca bilmeyen biri olarak benim kafam iyice karıştı. Şimdi hangi fiyattan satarsam normaldir, bilemiyorum.

Galiba genelde aynı arabaya sahip olanlar yüksek fiyat yazmış. Bu işin piyasasını; bu marka ve model arabanın genelde hangi fiyatlardan satıldığını bilenler varsa, onların görüşünü rica ediyorum.

Bir de motorun komple yenilenmiş olması bir avantaj mı dezavantaj mıdır? (Gerçekten bilmiyorum)

Aynı şekilde otomatik vites olması için de aynı soru geçerli.

Bu konularda görüş yazacak, yönlendirecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.

Son düzenleme: