bugulanma problemi yardım

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
normal...cünkü icerideki nemi cama vuruyor disaridan hava almiyorki???

ykcoskun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ama camı yarıya kadar acıyorum.5 dk oyle gidiyorum donarak.ancak biraz acılıyor.sonra kapatınca 2 dk.sonra yine aynı.

rj2k

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kalorifer petegi su sizdiriyor olabilir mi ?
baska bir markada problem bundan kaynaklanmisti

muratezcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yağmur yağdıktan sonra polen filitresini kontrol et. Yazdığım gibi nemli ise problemin budur. Kuru ise arkadaşların önerileri kontrol et.

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Motor Suyunu Bir Kontrol Edin Eksilme Varmı.Petekte kaçak varsa direk Cama Verince Buguya Bugu katar.sıcak Hava Veripte Bugu Gitmiyorsa Aklıma bu Geldi.Birde Benziciden Bugu Önleyici Alın Hiç Yoktan En Aza İndirir Derdinizi Geçiçi olarak.

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu sorun bende de var araç starex polen filtresini bugün değiştirdim iç hava sirkülasyon kapağı sağlam aracın içinde ıslak herhangi bişey yok.Yola çıkıyorum camlar buğulanıyor havalandırmayı açıyorum son kademeye getiriyorum cama üflüyor lakin buğu neredeyse hiç gitmiyor.klimayı çalıştırıyorum ondanda bi fayda yok camı açıyorum ondan da fayda yok sorun nedir bende anlamadım

gOkO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Genellikle polen filtresindeki nemlenme, kirlenme ve yırtılmalar buna sebep oluyor.Fanı en son ayarda soğuk üfletin buğu biraz kalkmaya başlayınca sıcağı açın.Eğer damlalaşmaya varıyorsa bir yerde kaçak olması muhtemel...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bu durum Astra F'lerin genel sorunu gibi. En önemli nedeni;
Murat TEZCAN'ın belirttiği gibi; Astra F kasalarada ön camının altındaki lastik parçanın oradan polen filitresini ne su damlaması sonucu aşırı buğulanma oluşabiliyor.
+ bir de LPG'li araçların yakıt tankı bu havalarda aşırı nemlenme yapar, yakıt tankının üzeri, altı ıslak olabilir.