LPG nin Bagajı Islatması

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan berkay1
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

berkay1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracında lpg olanlarda terleme oluyormu. Dün dikkatimi çekti bağaj su içinde. LPG tankında sürekli terleme görüyordum ama her tarafı ıslatacağını düşünmemiştim. Çözümü nedir sizce?

benimkinde de terleme oluyor fakat bagaj ıslanacak kadar değil. tankın üzerini havlu gibi birşeyle kapat ıslandıkca sıkarsın.

walla bi hic öle bi sorunla karsılasmadım lpg den olduguna eminmisin gaz kacagı dicem ama cok agır gaz kokar aracın icin ben en yakın bi lpg ustasına göster derim

bende hıc olmuyor.sımıt tank var bende

şu nemi emen şeylerden koysan, hani çanta falan alınca içlerinden çıkıyor, adını bilmiyorum.
yada tuzda nemi emer fakat tuzu neye koycan orası var

Aracında lpg olanlarda terleme oluyormu. Dün dikkatimi çekti bağaj su içinde. LPG tankında sürekli terleme görüyordum ama her tarafı ıslatacağını düşünmemiştim. Çözümü nedir sizce?
Simit depo kullanıyorsanız simitin bulunduğu yerin ortasında lpg çıkışı vardır. Bir ihtimal yağmurda kullanırken oradan almış olabilir.

Lpg tankının üzerini halıfleks kaplatmak üzere sanayiye uğradım. Lpg montajcı kararı bana bıraktı ama yasak olduğunu muayenede söktürdüklerini söyledi bende vazgeçtim. Bugün tam incelediğimde döşemeyi söktüğüm yerde 2 adet boş vida deliği gördüm ve silikonla kapattım, dur bakalım nolacak.

Stepne nin altında 4 adet delik vardır.onların üzerinde plastik contalar vardır.birisi çıkmış yada çürümüş olabilir.kış şartlarında ordan su alabilir içine.bir bakın stepneyi çıkarıp.

Tankın içindeki soğuk gazdan oluyor terleme bendede var ama bagajı ıslatacak kadar değil üzerinde havlu var yetiyo...

Geri