Opel Astra Sedan'cıların SAYFASI

Benzinli mi dizel mi kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    35
  • Anket kapatılmış .
Kontağı açtıktan sonra arıza ışığının sönmemesi sorunu 4. kez götürdüm servise ilk 2 sinde programa bağladılar düzeldi tekrar geldi 3.sünde şalteri değiştirdiler şimdide opel merkez mesaj atılacak şuan düzelmiş durumda ama tekrar geri gelecke biliyorum:(..

Kontağı açtıktan sonra arıza ışığının sönmemesi sorunu 4. kez götürdüm servise ilk 2 sinde programa bağladılar düzeldi tekrar geldi 3.sünde şalteri değiştirdiler şimdide opel merkez mesaj atılacak şuan düzelmiş durumda ama tekrar geri gelecke biliyorum:(..

Çözüm bulursan bana da haber ver.

Arabanın ilk 15 gününde, kontak açıldıktan sonra, anahtar resmi olan servis ışığı, birkaç saniyede sönerdi. Daha sonra bu ışık ne kadar beklersem bekleyeyim sönmemeye başladı. Ancak marşa bastıktan sonra sönüyor. Sorun bu. Anladığım kadarı ile sende de aynısı var...

Aslında düşük yakıt faturası ve şu yokuş yukarı ve ara hızlanma performansı gerçekten çok keyifli. Tekirdağdan geldim birkaç saat önce. Yokuş yukarı sol şeritte 80 le giden kamyonun arkasına takılmışken, bunu görmüyormuş gibi arkanızdan sellektör yapan benzinlileri, o kamyon sağa çekilir çekilmez el sallayıp torka bindirip birkaç saniyede 120 - 130 'a çıkıp geride bırakmak çok güzel oluyor. Hele hele yokuşun üzerinde düzlüğe ulaştıktan sonra bir de 6 ya takıp sessizce süzülmeye başlayınca....Dizelin keyfini ben de çıkarmaya başladım....

mehmet abi harika bir tespitt

Arabanın ilk 15 gününde, kontak açıldıktan sonra, anahtar resmi olan servis ışığı, birkaç saniyede sönerdi. Daha sonra bu ışık ne kadar beklersem bekleyeyim sönmemeye başladı. Ancak marşa bastıktan sonra sönüyor. Sorun bu. Anladığım kadarı ile sende de aynısı var...

Aynen belli sürede sönmesi gerekirken sönmüyor daha sonra..Başka bu sorunu yaşayan var mı?

Başka yaşayan var mı bu durumu serviste bendende kaynaklanacak olabileceğini söylediler durur konumda debriyaja yüklenince olurmuş ışıkta vs basınca araba tabi gitmediği için bunu sorun olarak algılıyormuş neden gitmiyor diye:).

Başka yaşayan var mı bu durumu serviste bendende kaynaklanacak olabileceğini söylediler durur konumda debriyaja yüklenince olurmuş ışıkta vs basınca araba tabi gitmediği için bunu sorun olarak algılıyormuş neden gitmiyor diye:).

Birşey dikkatimi cekti imzandan dolayı , aracın önden bakınca uzunluugu farklı arkadan bakınca daha farklı , tuhaf degıl mı =?

Bence alakası yok. Kaçamak cevap vermişler.. İçinden çıkamayınca böyle yaparlar.. Bu hafta vakit bulursam servise göstereceğim.. Bakalım ne olacak..

Sana başka bir soru soracağım. debriyaja hafif basınca (1-2 cm arası) ayağına kuvvetlice bir titreşim alıyor musun ?

Geri