Opel Astra Sedan'cıların SAYFASI

Benzinli mi dizel mi kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    35
  • Anket kapatılmış .
Mehmet Kardeşim Foruma hoşgeldin. Aracın hayırlı olsun, Allah kaza bela göstermesin. Senden bir büyüğün olarak ricam, Türkçemizi uygun şekilde kullanman. Hele hele KKTC gibi düşmanların gözü olan bir Türk toprağında dilimize bizden de fazla sahip çıkman lazım.
Tekrar hoşgeldin der, hayırlı sohbetler dilerim.

:D:D yani ben 250 yapıo dediğimde birisi bana inanmamıştı hatta yok artık ne bu insigniamı diolardı 115hp ile ama arkadaslar anlamıyorki hp son hızdan daha cok kalkıs uzvu :D biriside sey demişti cok güldümdü araba alırken garajda 1.6 normal 260 yapıyor turbo olsa en son kac yapar:D

Yapıyorlar cidden sağlamlar diğer markaların isimlerini vermiyim:) 2.0 arabaları 230 çıkarken valla aynı zamanda çıkış saniyeleride öyle muazzam değil..

peki mehmet abi okuldan girince böyle hızlı yazıyorum o yüzden oluyor normlade olmaz tekrardan hoşbulduk

picture.php

Mehmet senin arabanın rengi ne diye geçiyor şimsek- hakim grisi falan mı?

yüksek ihtimal normal gri olmadığı kesin abi bu arada linkten baktınmı tampondaki çiziği gördünmü:(

yüksek ihtimal normal gri olmadığı kesin abi bu arada linkten baktınmı tampondaki çiziği gördünmü:(

Evet geçmiş olsun ama dediğim gibi çizik için tampon değişmez

mahsuru yoksa ekliyorum buraya istersen silerim fikirler gelir ne yapman konusunda..ama en ufak birşey bile içimi yakar benim.

p7020307.jpg

ne olcak abi ekle yani çok içime oturdu yaw ve kimsenin suçu olmayan bir olay oldu valla bunu yaptırcam plakanın alt kısmında da 2 3 tane çakıl izi var ama arabanın altına bakmadan görünmüyor. dediğini yapayım abi full boyatıyım tamponu yardım için sağol

Geri