Opel Astra Sedan'cıların SAYFASI

Benzinli mi dizel mi kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    35
  • Anket kapatılmış .
her çalıştırışımda ışıkları kontrol ederim..bahsedilen arıza ışığı kontağı çevirince yanıyor birkaç saniye sonra kendiliğinden sönüyor..motor çalıştıktan sonra yanan sonra sönen tek ışık egzos emisyon ışığı..ben ışıklarla ilgili tek sorun yaşadım birkaç ay önce..yağ lambası yandı yolda giderken..1-2 km sonra durdurdum..stop edip tekrar çalıştırdım.. o zaman söndü..pek kafaya takmadım..yakıt bölgesinde basınç yüksekliği 15000 bakımında cihaza takılınca çıkmıştı..servis pek önemsemedi..her araçta oluyor bu dedi..zaten arıza ışığıda yanmamıştı..cihazda görüldü..

tarık abi yaw azcıkta araç aksesuarları performans arttırma ve sedanların bilinmeyenlerinden konussak walla millet dioki 1.3 dizel hantal diolar ama benişm 1.6 benzinlide kalkmıoki bunu nasıl çözeriz acaba benzindeki oktan çok fark edermiki veya motorda neler yapabiliriz turbo düşünsen motoru çokmu çöp ederiz?

Öncelikle hoşgeldin Mehmet arabalarımız kapalı kutu gibi hergün yeni şeyler öğreniyorum:) Tabi seçtiğin benzinin kalitesinin iyi olmas her zaman güzeldir alternatiftir.Gizli menü olayınada gelince bizim arabalarda setting tuşuna 5 sn basılı tutunca dıt diye bir ses geliyor ve karşına çıkan ekranda bc tuşunda ilerleme yapıp araçla ilgili çeşitli bilgileri edinebildiğin gibi yol bilgisayarı digital hız göstergesi halinede geliyor...

evet tarık abi patriottan almıstım onun tarifini benzinde 97 oktan alıoz onun dısanda napalım yaw serviste söle ek parçalarsatılsa aslında yada opsiyonel seçenekler sunulsa cok güzel olacak ama herseyi yeni astraya yapmıslar onada sedan yapmamıslar anlamak mümkün değil iç mekana da bir bardaklık istiom ama göğüsün estetigini bozmadan orgianl bişiler olsa keske sen bana yaerdım et plx:D

evet tarık abi patriottan almıstım onun tarifini benzinde 97 oktan alıoz onun dısanda napalım yaw serviste söle ek parçalarsatılsa aslında yada opsiyonel seçenekler sunulsa cok güzel olacak ama herseyi yeni astraya yapmıslar onada sedan yapmamıslar anlamak mümkün değil iç mekana da bir bardaklık istiom ama göğüsün estetigini bozmadan orgianl bişiler olsa keske sen bana yaerdım et plx:D

İstediğin ekstraları servis sunmuyor mu ben mesela sürücü koltuğunun tarafının sol üstüne gözlük koyma kutusu yaptırdım:)1.6 nasıl kalmıyorya ben bile 1.3den memnunum o kadar fena değil..

abı yaw bu kktc dekı servıs mal adamlar süpürgeliği takamıo yardım ıstıom bende mılleten napım :D anlatım abı gecen gun bır araba yanıstı yanıma wolswogen schirocco gaz verdı bana ben bakmadım önce hb gördum dedım dandık araba :D:DD: sonra adam bır bastı gaza bana kaldı egzoz dumanı adamı bir yanımda gördum bırde 1km sonrakı dıger ısıkta beklerken :D birde abı CID ekran istiom BN kodlu onun hakkında ne dıosun sence cok mu abartı cd 30 mp yerınede cd70 navi yada dvd700 mu ne wardı ondan olsun aklımdakıler bırde parksensörlu ön tampon ama servıse gıdım adam o ne dıo bana sence cok mu abartı bu parcalar artı bırde bardaklık:D

abı yaw bu kktc dekı servıs mal adamlar süpürgeliği takamıo yardım ıstıom bende mılleten napım :D anlatım abı gecen gun bır araba yanıstı yanıma wolswogen schirocco gaz verdı bana ben bakmadım önce hb gördum dedım dandık araba :D:DD: sonra adam bır bastı gaza bana kaldı egzoz dumanı adamı bir yanımda gördum bırde 1km sonrakı dıger ısıkta beklerken :D birde abı CID ekran istiom BN kodlu onun hakkında ne dıosun sence cok mu abartı cd 30 mp yerınede cd70 navi yada dvd700 mu ne wardı ondan olsun aklımdakıler bırde parksensörlu ön tampon ama servıse gıdım adam o ne dıo bana sence cok mu abartı bu parcalar artı bırde bardaklık:D

Scirocco yedirmicekte kim yedircek..:)1.4 122 beygir 200 tork 1.4 160 beygir 240 tork,2.0 210 beygir 280 torkluk motorları var sana hangisi denk geldiyse...ok güzel olur cıd ekran hiçde abartı değil temin edebilirsin gerisi kolay bende çok istedimde ..Ön park sensörleride güzel ekstra olur bence çokda gereği yok ama.. bardaklık gerekli kolay o;)

sagol tarık abı ama bu arabada 125 hp motor koysalarmıs cok ıı olurmus bızımkısıler 140 tormu 1.3 diseller 200 tork ama sanırım :D hesap kitap belli sonuc adam bizi yedi:D

sagol tarık abı ama bu arabada 125 hp motor koysalarmıs cok ıı olurmus bızımkısıler 140 tormu 1.3 diseller 200 tork ama sanırım :D hesap kitap belli sonuc adam bizi yedi:D

İyi olurdu elbette neyse j kasa sedanlara artık onlarda süper olcak 1.6 turbo astra sedan:) sizinki 155 sansırım evet bizimki 200..astra sedan 111.yıllar ayrı birşey çok güzel...

afedersinde abi j kasa sedan mı war:S ben hiç görmedim bilsem onu alırdım ben bu kasalarda cıkcak dıe bekledım yenı kasayı ama cıkmadı sordurdum almayadan felan 2013 dediler aracın cıkısı ıcın çıktı dersden aglarım zaten yaw:S

afedersinde abi j kasa sedan mı war:S ben hiç görmedim bilsem onu alırdım ben bu kasalarda cıkcak dıe bekledım yenı kasayı ama cıkmadı sordurdum almayadan felan 2013 dediler aracın cıkısı ıcın çıktı dersden aglarım zaten yaw:S

Yok yok panik yapma ama çıkacak eninde sonunda:)

steinmetz-opel-astra-j-5.jpg

bunun sedan hali..

Geri