Opel Astra Sedan'cıların SAYFASI

Benzinli mi dizel mi kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    35
  • Anket kapatılmış .
hea onu bekliodum zaten ben almadım ama cıkmıcak dedıler dedım bekleyım dedıler 2013 111. yıl warken kacırmak ıstemedım gayette memnunum abı

hea onu bekliodum zaten ben almadım ama cıkmıcak dedıler dedım bekleyım dedıler 2013 111. yıl warken kacırmak ıstemedım gayette memnunum abı

Öyle tabi ne bekleyeceksin çok güzel araban var zaten ondanda memnun olmasan seni ne memnun etcek j kasalar zaten çıkana kadar sen 5 araba değiştirirsin diyomuşum ben gazimoğasadayken bende hacı murat vardı giderken satmıştım:)

:D:D: yok abı ne 5 arabası okul bitenece bunlayız yaw j kasa sedan cıkarsada bakacaz artık o zaman neler olacak bıtecek ne kadar gec cıkarsa bizim için o kadar iyi olacak gibi bu arada sonradan takılan sunroof fiyatı aldım bizim sedanlar için 1450 tl diolar kazıkcılık bu resmen :(

:D:D: yok abı ne 5 arabası okul bitenece bunlayız yaw j kasa sedan cıkarsada bakacaz artık o zaman neler olacak bıtecek ne kadar gec cıkarsa bizim için o kadar iyi olacak gibi bu arada sonradan takılan sunroof fiyatı aldım bizim sedanlar için 1450 tl diolar kazıkcılık bu resmen :(

Şaka şaka..:) Bakalım bir çıksında daha casus fotoğrafları bile çıkmadı sene kaçda çıkacak net bilgide yok tam bir muamma aynen ne kadar geç o kadar iyi ama ben çıkmasını istiyorum çok merak ediyorum çıkmasa bile casus fotoğraflar çekilse:) Aynen fazlaymış keşke alırken taktırsaydın en iyisi temizi o.

Kontağı açtıktan sonra arıza ışığının sönmemesi sorunu 4. kez götürdüm servise ilk 2 sinde programa bağladılar düzeldi tekrar geldi 3.sünde şalteri değiştirdiler şimdide opel merkez mesaj atılacak şuan düzelmiş durumda ama tekrar geri gelecke biliyorum:(..

Bu arada konu güncel bunu başka yaşayan var mı varsa servise danışsınlar..

iyi akşamlar arkadaşlar..

mehmet anıl kardeşim..aracın hayırlı uğurlu olsun..güle güle kullan..istediklerinde son derece haklısın yalnız h kasa, araç içi donanım konusunda biraz sıkıntılı..bunları ayrıca yaptırmak masraflı..ayrıca kulllandığın araç bireysel kullanım için zevkli bir araçtır..diğer araçlarla uğraşmak için pek tavsiye etmem...en azından ben kısa mesafelerde yani kırmızı ışık kalkışlarında falan pek buna dikkat etmem..geçer giderler..ama uzun yolda iş değişiyor..son derece keyifli...

Turbo açıldığında çok güzel oluyor bende benim ufaklığın gazına gelirsem bazen yapıyorum ışıklarda allahtan başıma bir facia gelmedi şöyle küçük ticarilere kango connect falan geçilip yazanları görüorumda başıma gelmedigeçilcek gibi olsamda düzelttim ama adamlarda resmen ben yapıyorum onlardada binek arabayı kalkışta geçme hırsı doğmuş heralde:)geçen bayram tatilinde 3008 le kalktım 1.5 dizel öne geçtim neyse sol şeritteyim sellektör yaka yaka eldi tampona birikti iyi tamam yol verdim geçti önümde durdu bende bastım zaten ilk hız denemesinide o zaman yaptım 200 e kadar çıktım oda arkamdan geldi yine aynı şekilde bilerek yol vermedim bende sonra bir sonraki ışklarda yollarımız ayrıldı yoksa uğraşacağım vardı..

Son düzenleme:
ben uzun yolda cok memnunum abi hatta konu açılmıstı laf kaç basıyora gelince kadranda 250 görünüo bizim araçlarda benzinde dizel hiç kimse söylemedi ama dizelde görüyordur bence en az 240 yanı azten 230 felan rahat yapıyor araç ama ışıklarda zaten kualgımı tıkıom önüme bakıyorum :D

ben uzun yolda cok memnunum abi hatta konu açılmıstı laf kaç basıyora gelince kadranda 250 görünüo bizim araçlarda benzinde dizel hiç kimse söylemedi ama dizelde görüyordur bence en az 240 yanı azten 230 felan rahat yapıyor araç ama ışıklarda zaten kualgımı tıkıom önüme bakıyorum :D

Bizimkilerde 240 gözüküyor ve kadranda yanlışlık yoksa 230 a kadar çıkıyor buraya 1.3 sedan essentiayayla yapılmış video eklenmişti yasak olduğu için kaldırdılar:)

:D:D yani ben 250 yapıo dediğimde birisi bana inanmamıştı hatta yok artık ne bu insigniamı diolardı 115hp ile ama arkadaslar anlamıyorki hp son hızdan daha cok kalkıs uzvu :D biriside sey demişti cok güldümdü araba alırken garajda 1.6 normal 260 yapıyor turbo olsa en son kac yapar:D

Geri