Opel Astra Sedan'cıların SAYFASI

Benzinli mi dizel mi kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    35
  • Anket kapatılmış .
ne olcak abi ekle yani çok içime oturdu yaw ve kimsenin suçu olmayan bir olay oldu valla bunu yaptırcam plakanın alt kısmında da 2 3 tane çakıl izi var ama arabanın altına bakmadan görünmüyor. dediğini yapayım abi full boyatıyım tamponu yardım için sağol

Tamamını boyatmayada gerek yok farklı noktalardada yoksa öbür tarafta falan;)

Bu boya için tamponu sökecekler muhtemelen. Tekrar aynı hassasiyette yerine oturmuyor bu tamponlar. Çelikle fiberglas arasındaki genleşme farkı yüzünden sorun oluyor. Sonra aralıklar farklı görününce boyadan beter bir estetik sorun çıkar karşına. Bence sökmeden rötüş tarzı birşeyler düşün..

Bu boya için tamponu sökecekler muhtemelen. Tekrar aynı hassasiyette yerine oturmuyor bu tamponlar. Çelikle fiberglas arasındaki genleşme farkı yüzünden sorun oluyor. Sonra aralıklar farklı görününce boyadan beter bir estetik sorun çıkar karşına. Bence sökmeden rötüş tarzı birşeyler düşün..

ufak rötüş yaptırıncada orjinal boya gibi olmuyor ama söktüken sonra iyibir işçilikledemi aynı şekilde oturmaz yerine acaba?

abi o resimde sanırım ışık vurmuş tam görünmüyor çok derin orası ve uzun çizilen yer ne hitmetse boya rengini almış çizik sislambasının sağ basşangıcına kadar uzuyor dediğiiz gibi yapayım o zaman lokal boya yapalım oracığa halledelim

abi o resimde sanırım ışık vurmuş tam görünmüyor çok derin orası ve uzun çizilen yer ne hitmetse boya rengini almış çizik sislambasının sağ basşangıcına kadar uzuyor dediğiiz gibi yapayım o zaman lokal boya yapalım oracığa halledelim

Hadi bakalım güzel bir iş olsunda..

Merhabalar hosgeldin aramiza. Benimde arka tamponda plakanın olduğu yerde sorun vardı rötuş yaptırayım dedim boyacım iyi olmaz dedi. Ben tamponu sökmeden lokal boya yapip komple vernik atarım dedi işçiliğine hayran kaldım hiç belli deil yapıldığı 80 tl ye halletti usak a buyur gel dicem ama malum zor iyi bir Boyaci bulmak lazım

Geri