Vectra Laguna Yardım..

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan MadeN
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
abi sen sporcu adamsın sana GT yakışır hem ne demişler kızlar duruşuna yollar gidişine hasta ;)
63522556mg1.jpg

33198860op7.jpg

ya of arkadaşlar inanılmaz bunaldım. 5-6 tane RXT ye baktım hepsi öyle yıpranmışki anlatamam hele bir tanesi 14 çelik jant takmış adamların yazık arabalara..
vectralar desen yine aynı adamlar km'leri 110.000 de diyorlar direksiyon dedemin kafasına dönmüş.. en az 200.000 deki arabalar..

çok bunalttı bu uğraş beni sıkılmadan bitane bulmam lazım..

ortak aklımdan 2003-2004 dizel clio yada accent geçmiyor değil ama ben kovalıyorum onları dirayetle bekliycem bakalım hayırlısı olur inşallah.. insanlar çok ciddi paralar istiyorlar temiz GT lere Rxt lere..

heleki takasta yaklaşma galericiler benim araba en fazla 9.5 verdiler ben söyledikleri fiyatın 1.25 fazlasına sattım.. yani %10 dan fazla kırıyorlardı.

insanların arabaları emek sarfedilerek alınmış ama karşı taraf ağaçtan toplamış havası var. bence terbiyesizlik..

accentmı delı gıbı gıdıyor ama ıcınde vırajlarda bır saga bır sola :D

Evet 2.el araba tanıdıktan alınmalı.. Pazarlarda falan gerçekten bulunmuyor adam gibisi.

laguna'dan baya gözüm korktu hepsinin o kadar çok sağı solu kurcalanmışki :( inş temiz bitane denk gelir..

ACELE YOK :)

Geri