xenon istiyorum ama...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan coleman
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Arkadaşlar merivaya (2006 essential) xenon far taktırmak için komple farı değiştirmekmi gerekiyor(mercekli felan olursa)? en ucuz kaça mal olur,buralarda pek anlayan bilen yok(bartında-en yakın ereğli).daha önce broadway kullanıyordum sanayide 100 watlık halojen taktırdım(röleyle)..o ışığı merivada arıyorum..yardımcı olursanız sevinirim.

bende arabayi alirken siyah mi alsam diye cok dusundum :) temiz tutmasi zor bi de cizigi cok belli eder diye siyah almaktan vazgectim nerde siyah vectra gorsem bakarim :) cok istersen arabalari degiselim :p senin motor yeter yaw :D

haklısın ya siyah çok çabuk kirleniyo haftada 2-3 kez yıkamaya gidiyo bazen 4 kere bende kirli arabaya binmk istemediğimden mecburen katlanıyorum ne olur ne olmaz die (çok yıkatmamdan dolayı) ayda 1 kezde pasta cila yaptırıyorum ! siz siz olun arkadaşlar siyah amladan 1 kere daha düşünün :D

ayda 1 kez pasta yaptırıyorsun...

o zaman seneye arabanın rengi siyah olmayacak:D
direk kaporta cıkacak ortaya:)

Canım kardeşim.
pasta farklı şey
cila farklı şey.

pasta boyayı inceltir...
cilalatıyorsan diyecek bişeyim yok.
istersen her yıkamadan sonra yap parlak parlak gezersin ama pasta girdimi işin içine olmaz...
yapan kişiye sor öğren;)

hmmm haklısın ya karıştırdım bn ne bilim adını hep pasta cile dioruz ya ondan öle yazdım ben :D haklısn:good:

bi-xenon mercegi var zaten elimde onu denedim o olmayinca yeni xenon takmaya karar verdim. bi-xenon projektoru daha genis oldugu icin yerine girmiyo 3 cm daha genis kaliyo
Mercedeslerim bi-xenon mercekleri büyük boyutta ,bmw e-46 makyajlı kasa bi-xenon merceklerinin boyutları daha ufak onları deneyebilirsin..aralarında bariz boyut farkı var..

arkdaşım senin farların neden böyle güzel duruyo naptın onlara öyle?

Geri